PL Polska wersja EN English version
AKTUALNOŚCI      BIOGRAFIA      MUZYKA POWAŻNA      MUZYKA FILMOWA      MULTIMEDIA      ARCHIWUM      KONTAKT

ARCHIWUM

Koncert w Toruniu - 16 listopada 2012 | Kompozytor-rezydent

Zapraszam serdecznie na pierwszy koncert, zorganizowany w ramach realizacji programu "Kompozytor - rezydent" Instytutu Muzyki i Tańca, który odbędzie się w Dworze Artusa w Toruniu dnia 16 listopada 2012 r. o godz. 19.00. Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją maestro Piotra Gajewskiego wykona m.in. dwa moje utwory "Al Tankę" (w której występuję jako solista) oraz I Symfonię koncertującą. Więcej informacji...


Koncert w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy - 18 listopada 2012

Dnia 18 listopada 2012 r. o godz. 18.00 w Filharmonii Pomorskiej odbędzie się koncert zorganizowany przez Akademię Muzyczną w Bydgoszczy. Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. moje "Mix-tury" na orkiestrę symfoniczną i live electronics. Akademicką orkiestrą dyrygował będzie maestro Rafał Jacek Delekta.


Kompozytor-rezydent Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w sezonie 2012/2013!

Zostałem kompozytorem-rezydentem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Stało się tak dzięki wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca w ramach II edycji programu "Kompozytor-rezydent". Orkiestra wykona w sezonie 2012/2013 trzy moje utwory, w tym jeden skomponowany specjalnie dla niej. Będzie to III Symfonia "Thorunium" na sopran, mezzosopran, tenor, baryton, chór mieszany, organy i orkiestrę symfoniczną (przewidywany skład). Dokładne informacje o koncertach będą pojawiać się m.in. na tej stronie.

Koncert w Warszawskim Towarzystwie Muzycznym - 28 października 2012

Serdecznie zapraszam na koncert "Marian Borkowski i jego uczniowie", który odbędzie się 28 października 2012 o godz. 12.00 w Warszawskim Towarzystwie Muzycznym. W programie znajdzie się m.in. mój utwór "Metamorfozy", który wykonają Agnieszka Jaworska (flet) i Tomasz Flis (fortepian). Więcej informacji...


Międzyuczelniany Koncert Kompozytorski Młodych Twórców
     Zapraszam na koncert kompozytorski w Akademii Muzycznej w Poznaniu 18 maja br. o godz 18.00. W programie znajdzie się m.in. moja pieśń Cień Chopina do słów Kazimierza Przerwy-Tetmajera. Koncert odbędzie się z inicjatywy Koła Artystyczno – Naukowego Studentów Kompozycji i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Prezentowane będą utwory studentów z Poznania, Bydgoszczy i Gdańska. Strona wydarzenia na Facebooku.
Pokaz animacji "Kregi czasu" Natalii Oliwiak
     9 marca 2012 o godz. 13.15 w Planetarium im. Władysława Dziewulskiego w Toruniu odbył się pokaz animacji, do której robiłem dźwięk - "Kręgi czasu" Natalii Oliwiak.© Copyright 2012 Jędrzej Rochecki, Wszelkie prawa zastrzeżone. Design by Jędrzej Rochecki.